IK servis

+420 704 263 428 kalkulace Facebook

Sítě proti hmyzu

 

Pevné sítě na okna jsou levnou variantou sítí použitelných pro běžné i atypické tvary oken.
Okenní sítě proti hmyzu nevyžadují složitou instalaci - není nutný jakýkoliv zásah do okenních rámů a jsou vhodné pro všechny typy okenních profilů. Jsou také velmi žádané zejména i díky snadné údržbě a manipulaci.
Protihmyzová síť je nejúčinnější ekologická ochrana proti jakémukoliv druhu hmyzu. Skládá se z hliníkové konstrukce v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva a ze sítě ze skelných vláken potažených PVC tmavé barvy. Síť je dokonale průhledná.

- Rám této sítě je sestaven z extrudovaného hliníkového profilu pomocí vnějších nebo vnitřních (neviditelných) rohových spojek. Tento rám je možno snadno uchytit na rám okna pomocí kovových držáků, které nevyžadují žádný zásah do okenního rámu, či nejrůznějších příchytek jako jsou plastové obrtlíky, závěsné panty či pružinové kolíky. Rám lze taktéž kdykoliv pohodlně sejmout.
- Profil s lemem patří mezi nejkvalitnější a tudíž i nejvyhledávanější typy vzhledem k zajištění maximální těsnosti. Z venkovní strany přesně lícuje s okenním profilem.
- Tento typ sítí je vhodný pro všechny typy oken včetně atypických tvarů a umožňuje taktéž kombinovat pevnou síť s předokenní roletou montovanou těsně nad rám okna.
- Rámy z extrudovaných profilů mají vysokou tuhost a pevnost, které zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a vysokou odolnost vůči nepříznivým klimatickým podmínkám.
- Základními barevnými variantami jsou bílá, hnědá a imitace dřeva. Lze však použít profily potažené Renolit fólií či v barvě jakýchkoliv odstínů RAL.
- Síťovina je vyráběna ze směsi materiálu PES a skelného vlákna. To zaručuje rozměrovou stálost i při vysokých venkovních teplotách za přímého slunečního svitu.

Náš nový extrudovaný profil s hloubkou pouhých 7 mm zajišťuje použití pro jakýkoliv okenní profil ať už na plastové, tak i dřevěné okno!!!

Dodáváme i atypické tvary protihmyzových sítí !!!
Výhody:
- žádná údržba
- rámy jsou z extrudovaných AL profilů - dlouhá životnost
- vysoká variabilita - jdou použít na okna i dveře
- 100% spolehlivost
- cenová dostupnost pro široké spektrum zákazníků

Sítě proti hmyzu se instalují jak na ostění, tak i do ostění. Pro obě varianty existuje několik způsobů uchycení. Všechny typy sítí se vyrábí na míru podle přání zákazníka, takže zaručují dokonalé těsnění rámu na okně či dveřích a tudíž spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu do místnosti.

Standartní barevné provedení - skladem :
- bílá
- hnědá
- imitace dřeva renolit - 15 odstínů
(možnost na bílém nebo hnědém podkladu)